yandex
 Tasarımı Kaydet  Kapat

Yenilikler ve Duyurular

İzmir Toptan Hurda Metal Alımı

Toptan Hurda Metal Alımı

Yeşiltaylar Metal sanayinin hammadde ihtiyaçlarının geri dönüşüm yoluyla karşılanması için metal atıkların çevre ve insan sağlığına zarar vermelerini önlemek amacı ile toplanması, geri kazanımı, geri dönüşümü gibi değerlendirme yöntemlerini uygulamaktadır.

Yeşiltaylar Metal Alüminyum Hurda Alımı

Fabrika ve Gemi Sökümü

Alanlarında deneyimli ve nitelikli personel istihdamı ile, yüksek kalite, performans, çevresel hassasiyet ve iş güvenliği ve sağlığından ödün vermeden Fabrika ve Gemi Sökümünün hurdalarının alımları yapılmaktadır.

Yerinde Hurda Alüminyum Profil ve Hurda Alüminyum Matbaa Kalıp Alımı

Yerinde Alım ve Nakliye

İleri teknoloji makina parkurumuz, geniş araç ve konteyner (İndirme Kasa) ile tonajlı malların yerinde alımlarını yapmaktayız. Makine parkurumuz ile yerinde alımlarınızda en iyi fiyat ve en hızlı çözümleri üretmekteyiz.

BİZ KİMİZ?

"Toplumsal duyarlılık için çevre bilinci ile çalışıyoruz."

Global pazar ortamında çok daha güçlü ve istikrarlı bir konuma gelmek. Yeni iş alanları açarak, topluma, milli ekonomiye,çevreye daha faydalı bir kurum olmak. Dürüstlük ilkesinden ödün vermeyerek, sektöründe önde gelen bir kurum olmaktır...
İlkeli ve istikrarlı bir şirket olarak, atmış olduğumuz adımlar sonrasında, geleceğe güvenle bakan bir firma olmanın yanı sıra, çevreye ve topluma karşı duyarlı olmak, prensiplerimizden ödün vermeden, yarınlara daha güzel bir dünya bırakmaktır.
İç ve dış müşteri odaklı bir firma olma hedefi doğrultusunda ve bu hedefe yönelik kurmuş olduğumuz kalite yönetim sistemini, iş süreçlerini ve bunları uygulayan insan kaynaklarımızı geliştirerek, ürünlerimizin ve hizmetlerimizin kalitesini arttırmak.
Son Haberler

» Yeşiltaylar Metal Geri Kazanım, Sektörün Yıldızları dergisi Aralık 2022 sayısında yer aldı.

Yeşiltaylar Metal Geri Kazanım, Sektörün Yıldızları dergisinde tanıtıldı. Aylık dijital olarak yayınlanan dergide, hem firmamızın faaliyetlerini hem de hedeflerini anlattık. Tanıtım derginin Aralık 2022 sayısında yer aldı.

» Yaşanabilir bir Türkiye için ENTECH 2018

Dünyanın en büyük fuarlarının düzenlendiği CNR Expo Yeşilköy, çevre teknolojileri alanında, Avrasya’nın en büyük fuarı olma hedefi ile düzenlenecek olan ENTECH’e ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

» CITYTECH 2018 12. Belediye ve Çevre Ekipmanları Fuarı

Uluslararası Yerel Yönetimler Zirvesi kapsamında “Daha iyi bir ülkede, daha iyi kentlerde yaşamak için” bu yıl onikincisi gerçekleşecek olan “CITYTECH” 2018 da Avrupa Birliği sürecindeki ülkemizin yerel yönetimlerinin gereksinimi duyduğu makine, teçhizat ve ekipmanlar tanıtılacaktır.

» 14. REW İSTANBUL, 15-17 Şubat 2018’de!

Avrasya’nın lider çevre teknolojileri fuarı Uluslararası REW İstanbul’un 2018 tarihi belli oldu. Organizasyonu düzenleyen İFO Fuarcılık, “Katı Atık, Atık Su, Atık Gaz ve Yeşil Enerji” başlıkları altında en yeni ürün, teknoloji, makine, malzeme ve ekipmanlara ev sahipliği yapan REW İstanbul’un, 15-17 Şubat tarihleri arasında Tüyap Beylikdüzü’nde 14. kez kapılarını açacağını duyurdu. Uluslararası REW İstanbul 2018, geçmiş yıllarda olduğu gibi yine İSG Avrasya İş Sağlığı ve Güvenliği Fuarı ile birlikte gerçekleştirilecek.

» ALUEXPO 2017 - 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı

ALUEXPO 2017 - 5. Uluslararası Alüminyum Teknolojileri, Makina ve Ürünleri İhtisas Fuarı 5-7 Ekim 2017 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nin 9-10-11. hollerinde gerçekleştirilecek