yandex
 Tasarımı Kaydet  Kapat

Vizyonumuz

Müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımız ile oluşturmuş olduğumuz güven çerçevesinde, dünyadaki gelişmeleri ve trendleri yakından takip ederek, öğrenen, sürekli yenilenen ve ilkleri gerçekleştiren bir firma olmak.

 

 Misyonumuz

Gelişime açık yönetimimiz, genç, dinamik çalışan kadromuzla pazardaki ürünleri ve rakiplerimizi yakından takip ederek, bilgileri en iyi şekilde toplamak, kurum içi koordinasyonu ve iletişimi geliştirerek toplanan bilgi üzerinde kararlar almak ve bu doğrultuda hizmet verdiğimiz müşterilerimizle etkin iletişimi ve bilgiyi paylaşarak en yüksek faydayı sağlamak.

Kalite Politikamız

Bütün insanoğlu kabul ediyor ki; içtiğimiz su, soluduğumuz hava, yiyeceklerimiz bütün zararlı maddelerden arındırılmış olmalıdır. Kendimiz, çevremiz ve evlatlarımız şu ankinden çok daha temiz bir çevrede yaşamalı, gün geçtikçe daha da kötüye giden bir dünyayı onlara miras olarak bırakmamalıyız.

Yeryüzündeki ve yeraltındaki madenler ve yaşadığımız bu çevre artık daha çok hassasiyetle onlara bakmamızı istiyor. Bu tür çevre sorunları uluslararası sınırları pek tanımaz, dünya ile bütünleşmeli ve ulus olarak da üzerimize düşeni hakkıyla yapmalıyız.Doğal kaynakları daha iyi kullanma yollarını elindeki son teknoloji ile bulan insanoğlu, ekonomik gücü ve çevre bilincini de bir araya getirerek, dünyanın geleceğinin bozulmasına çok daha radikal kararlar alarak ulaşabilir. Biz teknoloji ve mantığı birleştirerek, Avrupa Birliği standartlarının bütün şartlarına uyarak, toplum ve çevre bilinci içinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz.